DUHOVÁ KULIČKA

Duh  Kul  22 23

Projekt DUHOVÁ KULIČKA  zahrnuje herecká, divadelní i hudební představení hlavně pro menší děti.

V úterý 7. a ve středu 8. února 2023 dochází ke změně programu a navštíví nás Divadlo nejenpro děti, známější pod názvem  Divadlo Evy Hruškové, Jana Přeučila a Zdeňka Rohlíčka.

Uvedou loutkové představení:

PRINCEZNA SE ZLATOU HVĚZDOU - je to adaptace klasické pohádkové předlohy, jak ji pro násnapsala známá česká spisovatelka MARTINA DRIJVEROVÁ

Na jevišti ožívají loutky JAROSLAVA DOLEŽALA - Princezna Lada, Král, Kuchtík a samozřejmě nesmí chybět Princ.

Děti pomáhají princezně v útěku ze zámku, tančí na plese, utěšují chůvu v jejím smutku.

Součástí představení jsou tradičně krásné písničky ZDEŇKA BARTÁKA.

Tuto pohádku vyprávíme a zároveň vystupujeme v roli Chůvy a Komorníka. Princezna se Zlatou hvězdou je představením pro děti od tří do deseti let.

ikona souboruPrincezna se zlatou hvězdou

Cyklus předplatného DUHOVÁ KULIČKA pro děti z MŠ, 1. a 2. ročníků ZŠ a Speciálních škol zahrnuje pestrou žánrovou skladbu her, pohádek, společného zpívání a vše, co mají malí diváci rádi.

Vytvořeno 3.12.2018 7:32:51 - aktualizováno 26.1.2023 7:18:12 | přečteno 3754x | jaroslav.simek