Propozice a přihláška

KRAJSKÁ POSTUPOVÁ PŘEHLÍDKA

studentských divadelních souborů MLADÁ SCÉNA 2019

s postupem na celostátní přehlídku v Ústí nad Orlicí

Přehlídka patří do systému výběru na celostátní přehlídku MLADÁ SCÉNA, jejímiž pořadateli jsou z pověření a za finančního přispění Ministerstva kultury ČR, Pardubického kraje a města Ústí nad Orlicí  NIPOS ARTAMA Praha ve spolupráci s Malou scénou Ústí nad Orlicí.
Přehlídky se mohou zúčastnit divadelní soubory z České republiky, jejichž vystupujícím členům je minimálně 15 let a jsou studenty SŠ, SOŠ, VOŠ, popř. VŠ, nebo nestudují, ale věkově odpovídají středoškolským, popř. vysokoškolským studentům.

Věkové omezení se netýká režiséra, scénografa, autorů hudby apod.

Soubory se mohou přehlídky zúčastnit s divadelními inscenacemi bez omezení druhového či žánrového (činoherní, autorské, hudební, výtvarné, pohybové, taneční, loutkové divadlo, divadlo poezie, divadlo pro děti a další).

Soubory se v daném roce mohou zúčastnit se stejnou inscenací pouze jedné krajské přehlídky s postupem na celostátní přehlídku Mladá scéna.

Lektorský sbor krajské postupové přehlídky může (nemusí) doporučit do programu celostátní přehlídky libovolný počet inscenací.

KRAJSKÉ KOLO POSTUPOVÉ PŘEHLÍDKY STUDENTSKÝCH DIVADEL MLADÁ SCÉNA 2019

se uskuteční společně s krajskou postupovou přehlídkou divadel poezie Wolkrův Prostějov 2019 a to

v sobotu 23. 3. 2019     v kulturním klubu DUHA, Školní 4, Prostějov.

Vytvořeno 3.12.2018 7:58:56 | přečteno 603x | pavla.vaskova